„Nie można tak po prostu obudzić się jako motyl. Rozwój to proces.

mówi Dominika Peszel – założycielka Studia Tańca SIEMANKO w Gdańsku. To właśnie ten cytat stał się synonimem drogi jaką SIEMANKO przeszło od 2012 roku.

Cała ekipa instruktorów Siemanko
Właścicielka Studia Tańca Siemanko Dominika Peszel
Właścicielka Dominika Peszel oraz Managerka Studio Tańca Siemanko siedzące przy stole

Misja Logo Siemanko

Wszystko zaczęło się od pasji, która dziś dokonuje rewolucji w życiu naszym i naszych klientów. Wiedzieliśmy, że dokonamy wiele. Nie przypuszczaliśmy jednak, że prawdziwa pasja i systematyczna praca, tak szybko zaprowadzi nas na sam szczyt w ciągu zaledwie kilku lat!

Celem założycielki szkoły od samego początku jest realizacja marzeń jej podopiecznych oraz nauka tańca pod okiem profesjonalistów i prawdziwych pasjonatów. Nie zapominamy także o rozwoju osobistym naszych kursantów, którzy tworzą wyjątkową społeczność SIEMANKO.

“Niepostrzeżenie nasi kursanci rozpoczynają swoją osobistą rewolucję, a cała społeczność Logo Siemanko wspiera ich w tej metamorfozie.”

Co to oznacza?

Gwarantujemy nie tylko możliwość rozwoju tancerzom, ale także naukę tańca wszystkim tym, którzy nigdy nie mieli z nim styczności, niezależnie od wieku. W pakiecie za tym idzie wsparcie nowych przyjaciół, satysfakcja, poszerzenie horyzontów, motywacja w grupie.

Klaszczący ludzie podczas Siemanko Contest 2021
Formacja Sól podczas występu na Siemanko Contest 2021

Atmosferta ma znaczenie

Duży wpływ na atmosferę w studiu ma zawieszona tablica na recepcji z napisem „zakaz narzekania“. W SIEMANKO nikt nie jest anonimowy, każdy jest traktowany jak najlepszy przyjaciel, a szacunek do drugiego człowieka stawiamy na pierwszym miejscu.

Logo Siemanko to wyjątkowe miejsce dla wszystkich!

Dla dzieci

Które uczą się u nas samodyscypliny, kultury, pracy w grupie i szybko przełamują lęk w kontakcie z rówieśnikami.

Dla ich rodziców

Którzy przełamują bariery i stereotypy tańcząc kobiecy dancehall, high heels, latino solo, czy hip hop dla dorosłych.

Dla młodzieży

Która uczy się odpowiedzialności za grupę, pracy nad sobą, zarządzania czasem i cieszy z sukcesów na pokazach i zawodach tanecznych.
Cała ekipa instruktorów Siemanko
Grupowe zdjęcie ludzi z zajęć tanecznych w Siemanko

Załoga i oferta Logo Siemanko

Nasza kadra to czołówka polskiej sceny tanecznej, przede wszystkim hip hopowej i dancehallowej, dlatego to te techniki przeważają w naszym grafiku.

Ponadto, cała gama zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dedykowanych dorosłym, a poza tym breaking, stretching, akrobatyka i wiele innych.

W SIEMANKO odnajdziesz zarówno mniej zobowiązujące zajęcia open, a także zamknięte grupy i formacje, które wspólnie przez cały sezon przygotowują się do zawodów, pokazów i innych projektów tanecznych.

Sukcesy podopiecznych

Naszą najlepszą wizytówką są szczęśliwi Klienci, a także dotychczasowe realizacje m.in.: Ogólnopolskie Zawody Attitude Attack oraz SIEMANKO CONTEST – STADIUM STAGE, występy w programach: „Mam talent”, „Dzień dobry TVN” oraz wielu teledyskach i filmach; organizacja SIEMANKO Camp, setek warsztatów, jamów oraz innych wydarzeń, które wychodzą spod naszych skrzydeł.

Ale to przede wszystkim dzięki sukcesom naszych podopiecznych możemy powiedzieć, że czujemy się jak kolorowy, pełen pasji MOTYL. Chętnie pomożemy Ci odkryć go w Tobie.