Grafik

Staramy się przygotowywać grafik pod Wasze oczekiwania. Poniżej możesz sprawdzić kiedy oraz w jakiej sali odbywają się poszczególne zajęcia.
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
Roll & Stretch - NOWA GRUPA!
Kamila
16:00 - 17:30
SIEMANKO Kids 9-11 l.
Klaudia S.
16:00 - 18:00
16:30
17:00
4.14 (Formacja Hip-Hop)
Justa
17:00 - 18:30
17:30
Hip-Hop Medium/Pro
Paola
17:30 - 18:30
18:00
Hip-Hop Basic Dorośli
Tomek K.
18:00 - 19:00
T. Współczesny Basic +
Yeva
18:00 - 19:00
Jazz Formacja Junior
Klaudia T.
18:00 - 19:00
18:30
Choreo Open 15+
Paola
18:30 - 20:00
19:00
Dancehall Dorośli Basic +
Awantura
19:00 - 20:00
Dancehall Dorośli
Awantura
19:00 - 20:00
Jazz Basic Dorośli
Klaudia T.
19:00 - 20:00
Experimental
Yeva
19:00 - 20:00
19:30
20:00
Twerk Basic +
Aga S.
20:00 - 21:00
Choreo Basic
Karolina B.
20:00 - 21:00
Heels Me Up Basic Od Podstaw
Sylwia
20:00 - 22:00
Sexy Dance
Ewelina
20:00 - 22:00
T. Współczesny Technika
Yeva
20:00 - 21:00
20:30
21:00
Body Move Crew
Aga S.
21:00 - 22:00
II B (Breaking Open)
Toczek
21:00 - 22:00
T. Współczesny Open
Yeva
21:00 - 22:00
21:30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:00
Hip-hop Kids 3-5 l.
Tomek K.
16:15 - 17:00
Breaking do 12 lat
Tomasz T.
16:00 - 17:00
Hip Hop Junior 11+
Tomek
16:00 - 17:00
Akrobatyka do 12 lat
Cami
16:00 - 17:00
Hip-hop 6-9 l.
Sylwia
16:00 - 17:00
FRSH.
Asia J.
16:00 - 18:00
16:30
17:00
Dancehall Basic
Mona
17:00 - 18:00
Akrobatyka do 12 lat
Tomasz T.
17:00 - 18:00
Popping Open
Tomek
17:00 - 18:00
Latino Solo Basic
Laura
17:00 - 18:00
17:30
18:00
Dancehall Choreo
Mona
18:00 - 19:00
Hip-Hop Kroki
Tomek K.
18:00 - 19:00
Te Typiary
Agatka K.
18:00 - 20:00
Latino Solo Medium
Laura
18:00 - 19:00
Choreo Basic
Ewelina
18:00 - 19:00
18:30
19:00
Twerk Na Szpilkach
Aga S.
19:00 - 20:00
House Open
Yeva
19:00 - 20:00
Dancehall Kroki
QG
19:00 - 20:00
Wokal - NOWA GRUPA!
Katia
19:00 - 20:00
19:30
20:00
Female Choreo
Miśka
20:00 - 21:00
Attitude Attack
Awantura
20:00 - 21:00
Qualitings
QG
20:00 - 22:00
Body Move Crew
Aga S.
20:00 - 21:00
Dancehall Choreo
QG
20:00 - 21:00
20:30
21:00
Steady Wine
Miśka
21:00 - 22:00
Twerk Basic
Aga S.
21:00 - 22:00
21:30

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
12:00
Video Projekt z Paolą
Paola
12:00 - 14:30
12:30
13:00
13:30
14:00
16:00
Acro Yoga
Ola W.
16:00 - 17:00
Roztańczenie Baletowe 3-5 l.
Klaudia S.
16:15 - 17:00
Hip-Hop 8-12 l.
Antek / Mwana
16:00 - 17:00
16:30
17:00
Waacking Basic
Yeva
17:00 - 18:00
Dancehall Kids 8-12 l.
Mona
17:00 - 18:00
Taniec Współczesny 3-5 l.
Karolina G.
17:15 - 18:00
Formacja KEYMESS
Antek
17:00 - 19:00
17:30
18:00
Snappin (Dancehall)
Asia
18:00 - 20:00
Dancehall Open
Asia
18:00 - 19:00
Jazz Choreografia
Karolina G.
18:00 - 19:00
18:30
19:00
Choreo Open 15+
Karolina B.
19:00 - 20:00
Dancehall Kroki
QG
19:00 - 20:00
Dancehall Basic+
Asia
19:00 - 20:00
Twerk Open - NOWA GRUPA!
Sonia
19:00 - 20:30
19:30
20:00
Dancehall Female Basic
Awantura
20:00 - 21:00
Hip-Hop Freestyle Medium
Justa
20:00 - 21:00
Dancehall Female
Marcia
20:00 - 22:00
Hip-Hop Freestyle Basic
Justa
20:00 - 21:00
20:30
21:00
Rolowanie
Kamila
21:00 - 22:00
SÓL
Kari
21:00 - 22:30
SÓL
Kari
21:00 - 22:30
21:30
22:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Niedziela

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
Yoga - NOWA GRUPA!
Gabrysia
09:00 - 10:00
09:30
10:00
Stretching - NOWA GRUPA!
Gabrysia
10:00 - 11:00
10:30
11:00
Commercial Choreo
Sandra
11:00 - 13:00
11:30
12:00
12:30
13:00
High Heels Basic
Sylwia / Karolina B.
13:00 - 15:00
13:30
14:00
14:30
15:00
Zgrupowanie S'Dance
Ola K.
15:00 - 17:00
15:30
16:00
Akrobatyka do 12 lat
Cami i Jacek
16:00 - 17:00
S'Dance 3
Ola K.
16:00 - 18:00
T. Klasyczny Open
Laura
16:00 - 17:00
16:30
17:00
Akrobatyka Dorośli
Cami i Jacek
17:00 - 18:00
4.14 (Formacja Hip-Hop)
Justa
17:00 - 18:30
Jazz Technika
Klaudia T.
17:00 - 18:00
Jazz Formacja Junior
Klaudia T.
17:00 - 18:00
S'Dance
Ola K.
17:00 - 19:00
17:30
18:00
High Heels Open
Karolina B.
18:00 - 19:00
S'Dance
Ola K.
18:00 - 20:00
Jazz/Modern Choreografia
Klaudia T.
18:00 - 19:00
High Heels Basic
Sylwia
18:00 - 20:00
18:30
High Heels Basic +
Karolina B.
18:30 - 19:30
19:00
Szpagat
Kamila
19:00 - 20:00
High Heels Basic
Sandra
19:00 - 21:00
19:30
High Heels Basic
Sylwia
19:30 - 20:30
20:00
Stretching
Kamila
20:00 - 21:00
Sexy Dance
Milena
20:00 - 21:00
IIIc (Breaking Medium/Pro)
Toczek
20:00 - 21:00
20:30
High Heels Open
Sylwia
20:30 - 21:30
21:00
IIIc (Breaking Medium/Pro)
Toczek
21:00 - 22:00
High Heels Basic
Milena
21:00 - 22:00
Stretching
Kamila
21:00 - 22:00
21:30
22:00

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

No zajęcia available!

Basic

poziom podstawowy, można dołączyć

Open

poziom dostosowany do uczestników, można dołączyć

Medium

poziom średniozaawansowany, można dołączyć

Formacja

grupy przygotowujące się do zawodów i projektów

Zapisz się

Wybrałaś(eś) zajęcia na które chcesz się wybrać? Czas się na nie zapisać!

Grafik

Miej nas zawsze przy sobie! Pobierz grafik w formacie .jpg